http://wikifars.com/gallery/actor-women/khatere-asadi/khatereh-asadi-17.jpg


 

 

 

 

 

 

 

خاطره اسدی در حدود ۱۴ سالگی به کلاس‌های بازیگری صدا و سیما رفت و از آنجا به بعد این حرفه برایش جدی شد. در همان زمان دوره‌های این کلاس را گذراند و در سال ۱۳۸۱ هم در دانشگاه هنر و معماری در همین رشته ادامه تحصیل داد. خاطره اسدی بازیگر جوانی است که از اوایل دهه ۸۰ در سینما و تلویزیون فعالیت می‌کند. اسدی فعالیت حرفه‌ای خود را با بازی در فیلم سینمایی “دیشب باباتو دیدم آیدا” به کارگردانی رسول صدر عاملی آغاز کرد. بازی در فیلم‌های سینمایی “شبانه ‌‌روز”، “برف روی شیروانی داغ”، “هفت دقیقه تا پاییز” و… از دیگر فعالیت‌های این بازیگر است.
اسدی در طول این سال‌ها ثابت کرده که بازیگر گزیده‌ کاری است و به هر قیمت حاضر نیست در فیلم و یا مجموعه‌ای حضور داشته باشد. او در مجموعه تلویزیونی “سقوط یک فرشته” که به مناسبت ماه مبارک رمضان از شبکه یک پخش می‌شود در نقش دختری پر جنب و جوش ظاهر شده است.

 

 

http://wikifars.com/gallery/actor-women/khatere-asadi/khatereh-asadi-1.jpghttp://www.wikifars.com/gallery/actor-women/khatere-asadi/khatereh-asadi-3.jpghttp://www.wikifars.com/gallery/actor-women/khatere-asadi/khatereh-asadi-4.jpghttp://wikifars.com/gallery/actor-women/khatere-asadi/khatereh-asadi-7.jpghttp://wikifars.com/gallery/actor-women/khatere-asadi/khatereh-asadi-8.jpghttp://wikifars.com/gallery/actor-women/khatere-asadi/khatereh-asadi-9.jpghttp://wikifars.com/gallery/actor-women/khatere-asadi/khatereh-asadi-11.jpghttp://wikifars.com/gallery/actor-women/khatere-asadi/khatereh-asadi-12.jpghttp://wikifars.com/gallery/actor-women/khatere-asadi/khatereh-asadi-13.jpghttp://wikifars.com/gallery/actor-women/khatere-asadi/khatereh-asadi-14.jpghttp://wikifars.com/gallery/actor-women/khatere-asadi/khatereh-asadi-16.jpghttp://wikifars.com/gallery/actor-women/khatere-asadi/khatereh-asadi-17.jpgآخرين مطالب

 

موضوعات

نويسندگان

لينکستان

صفحات

ADS

آمار بازيد

درباره ما